Zima to wbrew pozorom doskonały czas, aby zatroszczyć się o swoją urodę i wybrać się na zabieg do gabinetu. To właśnie w tym czasie z powodzeniem można wykonywać wiele zabiegów laserowych, które nie są wskazane w innych porach roku. Zobacz, które zabiegi powinnaś wpisać do swojego kalendarza w najbliższym czasie!

Oto lista zabiegów, które warto wykonywać zimą. Wszystkie je łączy fakt, że są to zabiegi na bazie wszelkiego rodzaju laserów. Kiedy zimowe słońce nie operuje tak mocno, możemy bez problemów wybrać właśnie tego typu procedury. Podczas innych pór roku, powinnaś ich zdecydowanie unikać, aby np. nie dopuścić do powstawania przebarwień na skórze.

Zdecyduj się na fotoodmładzanie IPL

Fotoodmładzanie to zabieg polegający na działaniu intensywnego, pulsującego światła na skórę. Takie rozgrzanie skóry sprawia, że włókna kolagenowe ulegają przebudowie. To jeden z popularniejszych zabiegów, które dają doskonałe efekty ujędrnienia i uelastycznienia skóry. Laser sprawia, że znikają przebarwienia, a zmarszczki i bruzdy ulegają spłyceniu. Jednym z głównych przeciwwskazań jest posiadanie opalenizny na obszarze zabiegowym – dlatego właśnie zabieg ten należy wykonywać zimą.

Pozbądź się owłosienia

Świetnym, zimowym zabiegiem będzie również depilacja laserowa. To także procedura, którą należy wykonywać na skórze pozbawionej opalenizny. Ale również jest to zabieg zalecany na długo wcześniej przed okresem wiosenno-letnim, z uwagi na fakt, iż dla osiągnięcia najlepszych efektów, należy poddać się serii zabiegów w określonych odstępach. To proces, który wymaga czasu, ale bez wątpienia efekty są tego warte!

Wypróbuj laserowe zamknie naczynek

Naczynka, które pojawiają się na twarzy często potrafią być źródłem zawstydzenia. Są bardzo widoczne, szczególnie u osób, które posiadają bladą i cienką skórę. Laserowe zamykanie pękających naczynek, to skuteczny zabieg zimowy, który potrafi dodać pewności siebie. Pełne efekty są widoczne po ok. 10-21 dniach, co najważniejsze, są długotrwałe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here