W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się skrzyniopalety składane. Pozwalają dostarczyć świeże produkty w przedstawionym terminie, dlatego wszyscy konsumenci są zadowoleni.

Czym są skrzyniopalety składane?

Warto dodać, że duże skrzyniopalety mają naprawdę sporą pojemność, dlatego można w niech zmieścić wiele rzeczy. Warto zwrócić uwagę na czas dostarczenia produktów, ponieważ jest to naprawdę istotne w branży mięsnej i nie tylko. W przemyśle spożywczym procesy logistyczne można zoptymalizować dzięki skrzyniopaletom składanym.

Zalety skrzyniopalet składanych

Ich dużą zaletą jest fakt, że po złożeniu zajmują naprawdę mało miejsca, dlatego są chętnie wykorzystywane w transporcie. Technologia jest obecnie na tyle rozwinięta, że skrzyniopaleta składana cechuje się dużą trwałością i z pewnością może wytrzymać wiele lat użytkowania. Skrzyniopalety składane dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie, co będzie odpowiadać jego preferencjom. Najlepiej kupować produkty od sprawdzonych producentów, którzy cieszą się dobrą opinią i od wielu lat działają na rynku. Można w takiej sytuacji liczyć na gwarancję i zwrot uszkodzonego towaru. Skrzyniopaleta składana powinna zajmować jak najmniej miejsca, ponieważ w transporcie ograniczenie przestrzeni jest bardzo ważne.

Koszty transportu zwrotnego

Dzięki temu można zmieścić zdecydowanie więcej rzeczy i dlatego osoby na stanowiskach kierowniczych przykładają do tego uwagę. W firmie Schoeller Allibert pracują specjaliści, którzy szacują, że koszty zwrotnego transportu można zmniejszyć nawet o 36%. Oszczędności finansowe to nie wszystko, ponieważ względy ekologiczne są równie ważne. Emisja szkodliwych substancji ma bardzo negatywny wpływ na środowisko, dlatego należy ograniczyć liczbę ciężarówek oraz innych pojazdów na drogach. Wszystkie skrzyniopalety wykonane są według odpowiednich zaleceń, a do tego posiadają wszystkie atesty i certyfikaty. Oznacza to, że są całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego i mogą być spokojnie wykorzystywane. Duże skrzyniopalety charakteryzują się nieco większą pojemnością, ale ich przeznaczenie także jest inne. Firma już od 60 lat produkuje opakowania zwrotne, których podstawą są tworzywa sztuczne i wychodzi im to bardzo dobrze. Dla branży logistycznej jest to niezwykle istotne, ponieważ to tam są najbardziej potrzebne skrzyniopalety, skrzynki na napoje oraz pojemniki składane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here