Zastanawiasz się gdzie i kiedy wysłać swoje młodsze i starsze dziecko na obóz/kolonię?

Z nami możesz to zrobić szybko, łatwo i przyjemnie, gdyż nasza oferta jest na tyle bogata, że nawet dziecko w wieku 6 lat śmiało może uczestniczyć w wyjeździe jaki oferuje: https://www.kogis.pl/obozy.

Jaka oferta i dla kogo?

Jeśli chodzi o ofertę, która znajduje się w naszym posiadaniu wychodzimy śmiało i naprzeciw wszelkim wymaganiom naszych klientów. A zatem, oferujemy kolonie, obozy, wyjazdy dla dzieciaków w wieku od 6 -11 lat oraz dla tych nieco starszych w wieku 12-18 lat. Proponujemy obozy tematyczne, czyli takie, które ściśle związane są przykładowo z uprawianiem sportów zimowych. W naszej firmie oferujemy atrakcyjne zimowiska o tematyce łyżwiarskiej, narciarskiej oraz tej, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem czyli snowboardowej. Również w lecie Wasze dzieciaki mogą poszaleć na obozach organizowanych przez Kogis, gdyż wszelkie wyjazdy nad Morze Bałtyckie lub też w góry przysporzą Waszym pociechom nie lada atrakcji, które na długo jeszcze będą mile wspominać nawet przez długi czas po zakończeniu obozu.

Zielone szkoły i wyjazdy grupowe

Firma dysponuje szerokim spektrum wyjazdów grupowych. Są to m.in. wszelkie zielone szkoły czyli turnusy klasowe na kilka ciekawych i niezapomnianych dni. Oferujemy parodniowe wycieczki do bardzo interesujących miejsc w Polsce są to m.in. okolice Pojezierza Drawskiego i pobyt w miejscowości Czaplinek oraz badanie fantastycznych górskich przełęczy z Tatrzańską ofertą wyjazdu na „Zbójeckie Szlaki”. To fantastyczna okazja dla Waszych dzieciaków żeby poznały nie tylko naturalne piękno polskiej natury ale również miały okazję obcować z rdzennymi mieszkańcami danej okolicy, która budzi ciekawość w niejednej młodej osobie. Jak wiemy każdy wyjazd, każda nowa sytuacja wyzwala w ludziach inne emocje, zatem pozwólmy kochanym dzieciakom na poznanie naszego kraju nie tylko pod względem komercyjnym i tym ogólnodostępnym ale również tym, który kryje w sobie przygodę i tajemnicę.

Nasza kadra i opiekunowie

To właśnie my posiadamy wykwalifikowaną kadrę, jeśli chodzi o opiekunów kolonijnych oraz osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo oraz wszelką organizację związaną z pobytem i wypoczynkiem Państwa dzieci. Nasza kadra to otwarci i sympatyczni ludzie, którzy potrafią zaciekawić i zaangażować w różne wyzwania młode osoby w każdym wieku. Śmiało możecie powierzyć nam Wasze pociechy, gdyż posiadamy nie tylko doświadczenie ale również potrzebną wiedzę, która jest kluczem do zrozumienia i spojrzenia na świat z perspektywy młodej, rządnej wiedzy ciekawskiej otoczenia osoby.

Obozy i wyjazdy tematycznie nie znaczy, że to tylko te zimowe

Jeśli chcemy bardziej rozbudzić wyobraźnię oraz wytrwałość i chęci do podejmowania różnych wyzwań w naszych dzieciach Kogis rozszerza swoją ofertę, z której mogą skorzystać Państwa pociechy w różnym wieku. Oferta obejmuje zajęcia tematyczne, które pozwalają nie tylko na rozwój, ale także wyzwalają w dzieciach pozytywne emocje i ogólnie kształtują charaktery. Nasza propozycja to wyjazdy o tematyce m.in. : artystycznej, kulturoznawczej, motywacyjnej, paintballowej, sportowej, itp. Jesteśmy otwarci i chętnie nawiązujemy kontakty z różnymi placówkami, organizacjami, osobami, które przyczyniają się w różny sposób do rozwoju i kształtowania pozytywnych wartości w młodych ludziach, którzy liczą na nasze wsparcie i zaangażowanie w pasję i zainteresowania. W okresie młodzieńczym czy też dojrzewania warto rozmawiać ze swoimi dziećmi o tym co lubią, co ich interesuje, co sprawia, że się uśmiechają i są szczęśliwe. Nie raz jest to ten moment, w którym nasza pociecha zaczyna swoje pierwsze kroki jako mały artysta, a drugim razem jest to chwila, gdy nagle odkrywamy, że nasze dziecko doskonale radzi sobie z pokonywaniem przeszkód w ustawionym przez nas torze, a jeszcze inny ciekawy fakt to ten związany z odkrywaniem nowych zjawisk czy też stawaniem czoła kolejnym wyzwaniom na szczycie stoku narciarskiego. Pozwólmy dzieciom rozwijać się w ich naturalny i bezpretensjonalny sposób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here